Americká hypotéka – rychlá výhodná půjčka

Možností, jak získat půjčku je mnoho. Záleží na vás, zda potřebujete půjčit jen menší částku na pár dní a vyberete si produkt jako nová rychlá sms půjčka nebo naopak potřebujete vyšší částku a máte možnost ručit nemovitostí. V tom případě je pro vás vhodná americká hypotéka.

Tyto dvě půjčky se od sebe značně liší.Nová rychlá sms půjčka je poskytována maximálně do deseti tisíc korun se splatností na jeden měsíc. Zde se nevyžaduje zástava, ručitel nebo doložit příjmy. Nevadí záznam v registru dlužníků, ale nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci či si o ni žádat.

Americká hypotéka – úvěr na cokoliv

Naopak americká hypotéka lze půjčit od 20 000 do několika milionů a splácet ji můžete až dvacet let. Je potřeba nejen doložit příjem, ale také mít nemovitost, kterou můžete ručit. Pokud si vyberete v nebankovním sektoru, nevadí ani exekuce. Půjčkou můžete exekuce vyplatit nebo provést konsolidaci menších dluhů.

Ke sjednání americké hypotéky doložíte:

  • Odhad nemovitosti
  • Platné doklady totožnosti
  • Fotografie nemovitosti zevnitř i zvenčí
  • list vlastnictví
  • americká hypotéka vyžaduje i kupní či darovací smlouvu

Kdy zvolit americkou hypotéku

Zatímco nová rychlá sms půjčka slouží pouze jako krátkodobá finanční rezerva, americká hypotéka je vhodná na nákup nemovitosti, její rekonstrukci nebo vybavení bytu. Je vhodná také na sloučení půjček a kreditních karet do jedné splátky. Nemusíte dokládat, na co peníze hodláte použít. Máte-li na nemovitosti exekuci, je potřeba ji nejprve vyplatit a poté může dojít ke vkladu zástavního práva do katastru nemovitostí. Americká hypotéka lze sjednat z hodnoty až 7% nemovitosti, zpravidla i několik milionů. Není vyžadován ručitel. Hypotéka je určena pro osoby od 18 do 70 let. Při splácení půjčky nelze překročit tuto věkovou hranici.

You May Also Like

About the Author: admin