Chcete půjčit na dovolenou? Zkuste Provident

Domácí oslava je stejně nejlepší. Nemusíte platit za obsluhu a za jídla nebo pití, která třeba neodpovídají objednávce. Slavení doma Vás také osvobozuje od formalit. Chovat se můžete podle svých potřeb a nálad.

Provident půjčka

Proto má Provident službu domácího doručení peněz. Ve svém domácím oblečení a pantoflích si můžete pozvat jednoho ze 3.000 obchodních zástupců a v klidu domova s ním probrat finanční podporu pro zdárný průběh domácí oslavy. A peníze dostanete přímo do rukou. Nemusíte ani vstávat z křesla.

Podmínky půjčky

Půjčka Provident znamená jistotu domácích oslav, protože je nejen pohodlná a vyhoví Vašim návykům, ale poskytuje také dostatečnou hotovost. Minimální půjčka je 4.000 Kč a maximální až 50.000 Kč. Tím získáváte možnost se z domu ani nehnout a přitom pěkně slavit, dokdy se Vám zachce. Z půjčky pořídíte jakýkoliv dárek nebo dobré jídlo a pití, které si sami připravíte.

Doma je doma. V poklidu svých stěn a zvyků si můžete vše v klidu rozmyslet a připravit. Půjčku dostanete s přehlednou smlouvou a oslavu si zase pěkně pečlivě za peníze od Providentu užijete. Ani splácení po dobu 45 nebo 60 týdnů nebude znamenat žádný problém. Platit můžete zase z domova přes účet nebo jedním trvalým příkazem na několik stokorun.

About the Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *