Stabilní půjčky online

V dnešní době lze bohužel i s pravidelným příjmem vyžít mnohdy jen velmi složitě, a proto si lidé často žádají o půjčky. Ty mohou nabízet jednak bankovní domy a jednak i soukromé společnosti. Podmínky poskytování půjček se do značné míry různí, jelikož je vcelku jasné, že nebankovní společnosti musí lákat na jiné podmínky, než je tomu u mnohých bank. Ty jsou jakýmisi stabilními kameny, které své podmínky nepotřebují až tolik měnit, jelikož mají do jisté míry stálou klientelu.

Nebankovní společnosti se musí snažit o získání nových klientů, a tak se snaží nabízet neustále inovované bonusy novým klientům a mnohdy i těm stávajícím. Pokud bychom se měli podívat blíže na nějaké nebankovní společnosti, mohli bychom začít společností Profi Credit, která se již řadí mezi stálice na české nebankovní soukromé scéně. Půjčky u Profi Creditu mohou řídnout četné zajímavosti a záležitosti, které mohou být z hlediska klienta příjemné.

V první řadě je zapotřebí přímo poukázat na konkrétní půjčky Profi Credit. Jedná se o hotovostní úvěry ve dvou různých formách. Tu první představuje zaměstnanecký úvěr určeny především pro fyzické osoby, jež nějakým způsobem nemohou přijít k penězům a potřebují je na různé účely. Zaměstnanecký úvěr umožní získat finanční hotovost hlavně lidem, kteří disponují nějakým pravidelným příjmem. Jít může jednak o příjem od zaměstnavatele a jednak o sociální dávky a jiné příjmy nemusející nikterak souviset právě se samotnými penězi od zaměstnavatelů. Dostat půjčku může tedy i nezaměstnaný člověk či důchodce anebo žena na mateřské dovolené. Celková výše půjčené částky u Profi Creditu činí 166 000 korun při zaměstnaneckém úvěru. U překlenovacího úvěru se může jednat klidně i o maximální částku 150 000 korun.

Výše půjčené sumy je na klientovi podobně jako je tomu u půjček společnosti Home Credit, jež nabízí taktéž hotovostní úvěry až do výše 150 000 korun. Půjčky u Home Credit se vyznačují absencí počátečního manipulačního poplatku a také tím, že klientům Home Creditu mohou být vrácen peníze ze samotných úroků, a to až celková polovina zaplacených finančních prostředků. Home Credit zprostředkovává i nákupy na splátky. Stala se významným obchodním partnerem spousty obchodníků, kteří využívají prodeje svého zboží na splátky. Home Credit ale umí půjčit i na automobil prostřednictvím speciální půjčky.

You May Also Like

About the Author: admin